.
http://www.marmarisaltinsurucukursu.com

>>Hakkımızda

1991 yılında İMTA TUR.TİC.LTD Tarafından Taner ve Zafer TÜRKMEN tarafından kurulan Marmaris Altın Sürücü kursu 27 yıldır Marmaris Altın Sürücü Kursu olarak sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Sürücü kursu sektöründe kalite, eğitim kurumumnun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir.Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir.Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterde hizmet sunacağı mutlaka belirlenmesi gereken birinci koşuldur.Bu sebeple Altın Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılması hedefleyen, ekip çalışmasını gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, verilen hizmetin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

 

Kaliye yönetiminin sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Marmaris Altın Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerleri adaylarına sunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,

Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek.

10 adet son model eğitim araşlarımız ve 20 kişilik uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek, sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.

 

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş alt yapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslar arası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farkındalık yaratacak yenilikleye öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız..